O nas

i-Petrol Sp. z o.o.

www.i-petrol.pl

Spółka i-Petrol to lider w łączeniu wysokiej klasy usług laboratoryjnych oraz zaplecza doradczo-szkoleniowego w zakresie produktów rafinacji ropy naftowej.

 

i-Petrol Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2012 roku. Przez ostatnie lata uzyskaliśmy zaufanie klientów w kraju i za granicą dzięki bliskiej współpracy dotyczącej rozwoju technik laboratoryjnych. Posiadamy duże doświadczenie oraz zaplecze pozwalające nam na świadczenie kompleksowych usług badawczych, bezpośrednio związanych z eksploatacją produktów rafinacji naftowej oraz surowców chemicznych.

 

Gwarantujemy krótki czas realizacji badań laboratoryjnych oraz najwyższą jakość, potwierdzoną certyfikatem Polskiego Centrum Akredytacji (Certyfikat AB 1653).
Dzięki doświadczeniu i narzędziom, którymi dysponujemy staliśmy się ekspertem w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych oraz poszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań dla rynku paliw.

 

Nasze doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt są narzędziem, dzięki któremu możemy badać około 100 parametrów umożliwiając tym kompleksową usługę analityczną paliw, olejów silnikowych oraz płynów eksploatacyjnych.

O innowacyjności naszych testów świadczy wiele cech.

Prosta i funkcjonalna budowa. Produkt (w formie butelki/ pojemnika, w którym jest umieszczona opracowana zawiesina reagująca z badanym paliwem). Testy mogą być stosowany przez osoby bez specjalistycznego przygotowania, w praktycznie dowolnym miejscu.
Adekwatny zakres parametrów. Testy umożliwiają zbadanie najistotniejszych z perspektywy jakości, parametrów. Na podstawie wyniku użytkownik może podjąć decyzję co do konieczności bądź braku konieczności badania w laboratorium.
Cena. Dostosowana do możliwości finansowych przeciętnego nabywcy paliw silnikowych, znacząco niższa w porównaniu do oferty laboratoriów specjalistycznych
Szybkość działania. Sprawdzenia z użyciem zestawów PETROTEST umożliwiają wykonanie badania w kilka chwil.
Ekologia. Sprawdzenie wymaga użycia minimalnej ilości materiału potrzebnego do badań.
Kompaktowość i mobilność. Testy nie zabierają wiele miejsca. Można je łatwo przechowywać oraz transportować w wybrane miejsce. Na potrzeby odbiorców przygotowano opakowanie w postaci pojemnika umożliwiającego wykonanie badań w warunkach polowych.
Kompaktowość i mobilność. Testy nie zabierają wiele miejsca. Można je łatwo przechowywać oraz transportować w wybrane miejsce. Na potrzeby odbiorców przygotowano opakowanie w postaci pojemnika umożliwiającego wykonanie badań w warunkach polowych.